در ابتدا سيستم جامع آموزش گلستان در دانشگاه صنعتی اصفهان و به جهت انجام کليه امور آموزشی دانشگاه، طراحی و پياده سازی شده است. به مرور زيرسيستم های ارزشيابی و تسويه حساب دانشجويی و زيرسيستم حق التدريس اساتيد به عنوان زير سيستم های مکمل سيستم آموزش مجموعه تحت پوشش سيستم گلستان اضافه شد. در سال 1386 سيستم دانشجويی شامل زيرسيستم های خوابگاه، وام، کار دانشجويی و تشکل های دانشجويی به عنوان زيِر سيستمی جديد که پوشش دهنده بخشی از فعاليت های حوزه معاونت دانشجويی است، در بعضی از دانشگاه ها مورد استفاده قرار گرفته است. هم اکنون سيستم گلستان در کليه امور اجرايی تحت پوشش خود در بسياری از دانشگاه های کشور مورد استفاده قرار مي گيرد.

 

هر دانشجو برای مشاهده کارنامه، انتخاب واحد، و کلیه فرآیندهای آموزشی در طول دوره تحصیل باید وارد سیستم گلستان شود و مراحل مذکور را با وارد شدن با نام کاربری خود دنبال کند.

 

دانشجویان هر گونه سوالی که در مورد با نحوه کار با سیستم گلستان پیام نور ، چگونگی انتخاب واحد ، میزان شهریه دانشگاه و... دارند ، می توانند برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوران تلفن صدای مشاور تماس گرفته و سوالات خود را بپرسند.

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 سیستم گلستان چیست؟

 

 

 

نکاتی درباره سیستم گلستان دانشگاه پیام نور

 

۱- برای آنکه بتوان انتخاب واحد کرد ،دانشجویان باید شهریه ثابت خود را پرداخت کرده باشند.

۲- برای اطلاع از زمان انتخاب واحد باید در سیستم گلستان قسمت ثبت نام - عملیات ثبت نام - ثبت نام اصلی در زمان تعیین شده،اقدام به انتخاب واحد نمایند.

۳- دانشجویانی که بدهی شهریه دارند در زمان انتخاب واحد منوی ثبت نام در سیستم گلستان ظاهر نمی شود و برای رفع آن باید نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

 

 

 

نکات مهم انتخاب واحد مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته


۱- دانشجویانی که فقط ۲ درس نظری باقیمانده جهت اتمام تحصیلات کارشناسی دارند ، می توانند این دروس را به صورت معرفی به استاد بگیریند.
۲- در صورتی که نمرات دانشجویی در نیمسال قبل قطعی نشده باشد ، دانشجو باید ضمن پیگیری جهت قطعی شدن نمره خود ، با محاسبه دستی معدل ، نسبت به انتخاب واحد با معیارهای مذکور اقدام نماید.
۳- چنانچه دانشجو به هر دلیلی (سهوا و یا باز بودت سایت به علت بروز شدن و … ) ، بیشتر از حد مجاز انتخاب واحد نماید و یا پیش نیازها را رعایت نکند ، در این صورت واحدهای مازاد و عدم رعایت پیش نیاز پذیرفته نمی شود ، ضمن اینکه دانشجو شهریه را از دست می دهد.
۴- دانشجو ملزم است بر اساس برنامه لیست ارائه دروس رشته تحصیلی خود پیشنیازها را رعایت نماید.
۵- دانشجویان نیمسال آخر (دانشجویی است که حداکثر ۲۴ واحد باقیمانده دارد ) می توانند کلیه واحدها را بدون در نظر گرفتن معدل ترم قبل و بدون رعایت پیش نیاز اخذ و بگذرانند اگر سیستم اجازه انجام این کار را به آنها نمی دهد باید به کارشناس رشته خود مراجعه کنند.
۶- چنانچه برای دانشجویان نیمسال آخردرس یا دروسی ارائه نشده باشد ، این افراد بایستی در زمان انتخاب واحد نسبت به انتخاب واحدهای ارائه شده اقدام نموده و سپس با مراجعه به کارشناس رشته تقاضای خود را برای ارائه دروس باقیمانده بدهند تا در زمان حذف و اضافه نسبت به ارائه آنها اقدام گردد.
 

 

   

  

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کار با سیستم گلستان دانشگاه پیام نور با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)