برای آن که بتوان انتخاب واحد کرد ابتدا باید شهریه ثابت خود را پرداخت کنید. در روش پرداخت اینترنتی در صورتی که پرداخت به درستی و به صورت کامل انجام شود بلافاصله بدهی شما در سیستم صفر می شود و ۲ ساعت بعد از پرداخت منو های سیستم گلستان برای شما باز می شود. بهتر است در روزهایی که سایت شلوغ است و یا در زمان انتخاب واحد از این روش استفاده نکنید چون ممکن است از حساب شما پول کسر شود ولی به حساب دانشگاه واریز نشود.

 

آیا میزان شهریه پیام نور در دوره های سراسری – فراگیر و بدون آزمون با یکدیگر تفاوت دارد؟

میزان شهریه فراگیر پیام نور چه قدر است؟

آیا از نحوه پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور از طریق خودپرداز آگاهی دارید؟

 

دانشجویانی که می خواهند از میزان شهریه ثابت پیام نور 97 و شهریه مقطع دکتری پیام نور و یا چگونگی مطلع شوند ، می توانند برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوران تلفن صدای مشاور تماس گرفته و از شرایط و ضوابط دانشگاه پیام نور آگاه شوند. 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

  

 راهنمای تصویری پرداخت شهریه پیام نور

 

 

 

پرداخت حضوری شهریه پیام نور 

 

برای آنکه به صورت حضوری و پرداخت خود را در بانک انجام دهید باید ابتدا به سیستم گلستان مراجعه کنید و از طریق منو آموزش، گزارش های آموزش، شهریه، لیست ها و آمارها، 163 – فرم واریز وجوه دانشگاه – مخصوص دانشجو ، نسبت به پرینت فرم و یا یادداشت مبلغ بدهی ، شناسه قبض ،شناسه پرداخت اقدام کنید. با در اختیار داشتن این سه عدد می توانید بدهی شهریه خود را از طریق مراجعه حضوری به بانک پرداخت کنید. که امن ترین روش پرداخت به همین صورت است. در این روش از پرداخت بدهی شهریه بلافاصله صفر نمی شود و ممکن است از ۲ تا ۷۲ ساعت زمان ببرد ولی معمولا در کمتر از ۲۴ ساعت بدهی در سیستم صفر می شود. 

 

 

 

میزان شهریه دانشگاه پیام نور 97

 

داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور باید بدانند که میزان شهریه های ثابت و متغیر دانشگاه پیام نور با تصویب هیات امنا افزایش یافته است و در حال حاضر نرخ افزایش سالانه حدود 18 درصد می باشد که میزان شهریه متغیر دروس خودخوان 50 درصد شهریه های متغیر مربوط است و میزان شهریه ثابت (ترم تابستانی) 50 درصد  شهریه ثابت مربوط می باشد. شهریه متغیر براساس نوع واحد عملی و نظری متفاوت است.در قسمت زیر میزان شهریه دانشگاه پیام نور 97 در مقاطع مختلف را می بینید.

 

 

شهریه ثابت شهریه متغیر به ازای هر واحد درسی به ریال(دروس نظری) شهریه متغیر به ازای هر واحد درسی به ریال دروس عملی کم هزینه و پایان نامه شهریه متغیر به ازای هر واحد درسی به ریال دروس عملی پرهزینه
6.210.000 6.210.000 1.840.000

 

2.875.000

 

 

 

 

 

 

روش پرداخت شهریه پیام نور از طریق تلفن بانک


ابتدا باید به گزارش ۱۶۳ یا همان فرم واریز شهریه در سیستم گلستان رفته و شناسه قبض و شناسه پرداخت خود را یادداشت کرد. سپس با شماره ۰۹۶۰۲ که شماره تلفن بانک صادرات می باشد تماس بگیرید. زمانی که اپراتور در حال صحبت است شما باید کلید شماره ۲ را فشار دهید. در مرحله بعد نیز باید کلید شماره ۲ را مجدد فشار دهید. در ادامه اپراتور از شما می خواهد که شماره کارت بانکی خود را وارد کنید توجه داشته باشید فرقی نمی کند کارت شما مربوط به کدام بانک و مربوط به چه شخصی می باشد بعد از وارد کردن شماره کارت کلید مربع را فشار دهید. سپس اپراتور از شما می خواهد که شناسه قبض (همان شناسه قبض فرم واریز شهریه) را وارد کنید و کلیدستاره را فشار دهید. اپراتو از شما می خواهد شناسه پرداخت (همان شناسه پرداخت فرم واریز شهریه) را وارد کنید و کلید ستاره را فشار دهید. اگر همه چیز به خوبی تا اینجا پیش رفته باشد اپراتور مبلغ واریزی را به شما اعلام می کند. سپس کلید شماره ۱ را فشار دهید در این مرحله اپراتور از شما می خواهد رمز دوم کارت ( رمز اینترنتی ) خود را وارد کنید و کلید ستاره را فشار دهید و در پایان از شما می خواهد پا فشار دادن کلید ۱ پرداخت را تایید کنید. بعد از زدن کلید ۱ سیستم به شما کد رهگیری می باشد.

 

 

   

  

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره راهنمای پرداخت شهریه پیام نور با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)