بعد از کنکور اولین کاری که داوطلبان اقدام به آن می کنند مرحله ی تخمین رتبه کنکور است . بعد از دریافت نتایج اولیه کنکور که شامل رتبه داوطلب و درصد های کسب شده و همچنین رتبه داوطلب در زیرگروه های مختلف است ، مهم ترین موضوع انتخاب رشته است و اون دسته از متقاضیان که تحصیل در یک رشته و دانشگاه خاص مدنظرشان است با مشاوران مختلفی در خصوص شیوه درست انتخاب رشته کنکور مشورت می کنند و سامانه صدای مشاور نیز برای انتخاب رشته مشاوران مجربی دارد که این دسته از داوطلبان می توانند با ارتباط با ایشان انتخاب رشته کنکور سراسری خود را انجام دهند.

برای کسب اطلاعات دقیق از رتبه مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه دولتی و آزاد و شرایط مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه های خاص ،می توانید پاسخ سوالات خود را از مشاوران سامانه صدای مشاور دریافت کنید.

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 97

 

 

 

 

انتخاب رشته کنکور سراسری 97

 

برای انجام انتخاب رشته صحیح باید ظرفیت های درج شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور به دقت بررسی شود. افراد جهت انتخاب رشته با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور می توانند احتمال های قبولی خود در تمامی مناطق کشور را مدنظر قرار دهند و با توجه به رتبه ای که در کنکور کسب کرده اند به ترتیب اولویت انتخاب رشته خود را کامل کنند.  

 

  
 
 

 

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

 

افرادی که در طی سال گذشته بعد از ثبت نام کنکور سراسری با پشتکار زیاد و استفاده از مشاوران اقدام به برنامه ریزی کنکور کردند و مطالعه خود را بر اساس منابع آزمون کنکور تطبیق دادند و اکنون از آزمون خود راضی نیستند و احتمال قبولی خوبی نمی دهند می توانند بعد از انتخاب رشته اگر در رشته مورد علاقه خود قبول نشدند و یا دانشگاه خود را نمی پسندند در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ثبت نام کنند تا بتوانند در رشته مطلوب خود ادامه تحصیل نمایند.

 

 

 

 

  

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کنکور سراسری | راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 97 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)