دانلود دفترچه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه آزاد با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

با توجه به اینکه آیین نامه اجرایی در هیئت وزیران تصویب نشده، دانشگاه آزاد می تواند طبق سنوات گذشته آزمون تحصیلات تکمیلی خود را برای پذیرش دانشجو در سال ۹۶ برگزار کند.

ثبت نام از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته فقط به صورت اینترنتی انجام می شود. متقاضیان ثبت نام در این آزمون می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org  از شرایط و ضوابط ثبت نام در این آزمون آگاه شوند. دفترچه راهنمای آزمون بر روی سامانه ثبت نام اینترنتی قابل مشاهده بوده و داوطلبان در صورت تمایل می توانند اطلاعات دفترچه را download نموده و به صورت off line  مطالعه نمایند.

 

 

 شرایط عمومی :

 

ماده 1 - اعتقاد و الزام عملی به اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوري اسلامی ایران.

تبصره : ملاك وضع کنونی داوطلب در هنگام ثبت نام است.

ماده 2 - نداشتن عناد (نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوري اسلامی ایران.

تبصره : در صورتی که داوطلب سابقاً با نظام جمهوري اسلامی عناد داشته، لازم است تغییر نظر او احراز شود.

ماده 3 - عدم احراز فساد اخلاقی.

ماده 4 - نداشتن سابقه عضویت در ساواك و فراماسونري و اعقاب آن.

ماده 5 - عدم اشتهار به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی.

ماده 6 - برخورداري از توانایی جسمی لازم به تناسب رشته انتخابی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.

ماده 7 - کارکنان رسمی دولت و اعضاي هیأت علمی دانشگاهها براساس مصوبه شوراي عالی انقلاب فرهنگی، براي ادامه تحصیل در داخل کشور نیازي به طی مراحل گزینش ندارند.

ماده 8- اتباع غیر ایرانی مقیم در صورت د ارا بودن شرایط لازم می توانند در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند. به منظور آگاهی از این شرایط به پیوست شماره (4) مراجعه شود. در هر صورت مجوز ثبت نام قطعی این گونه پذیرفته شدگان متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت هاي اقامتی اتباع مزبور خواهد بود.

 

 

  

 

 

شرایط اختصاصی :

 

ماده 9 - داشتن مدارك کارشناسی (لیسانس ) یا کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا دکتري عمومی یا حرفه اي مورد تأیید شوراي عالی انقلاب فرهنگی و یا اشتغال به تحصیل در سال آخر یکی از این مقاطع (مشروط به نداشتن منع از لحاظ مقررات خدمت وظیفه عمومی)، همچنین داوطلبان مشمولی که در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته یا دکتري حرفه اي تحصیل می کرده اند و به دلیل انصراف یا اخراج مدرك کارشناسی به آنان اعطا شده است نمی توانند در این آزمون شرکت نماید . لذا این گونه افراد در صورت شرکت و قبولی در آزمون، براي ثبت نام می بایستی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ارائه نمایند.

تذکر : داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 پذیرفته می شوند، باید در زمان ثبت نام مدارك اشاره شده در این دفترچه از جمله اصل مدرك یا گواهی فراغت از تحصیل دوره کارشناسی (یا مقطع بالاتر از آن)، اصل ریز نمرات دروس گذرانده شده، مدارك وظیفه عمومی (از جمله برگ لغو معافیت تحصیلی دوره کارشناسی یا برگ اعزام به خدمت بدون غیبت اولیه و یا گواهی اشتغال به خدمت وظیفه عمومی و ...) را بلافاصله تهیه تا براي ثبت نام در موعد مقرر به واحد دانشگاهی ارائه نمایند.

 

 

 

 لینک های مفید:

ثبت نام کارشناسی ارشد

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد آزاد 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد

منابع کنکور کارشناسی ارشد آزاد

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

دانلود دفترچه کارشناسی ارشد

لیست رشته های بدون کنکور

 

 

 

 

 

 
 
 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود دفترچه کارشناسی ارشد آزاد 96 |دانلود دفترچه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)