ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

با توجه به اینکه آیین نامه اجرایی در هیئت وزیران تصویب نشده، دانشگاه آزاد می تواند طبق سنوات گذشته آزمون تحصیلات تکمیلی خود را برای پذیرش دانشجو در سال ۹۶ برگزار کند.

ثبت نام از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته فقط به صورت اینترنتی انجام می شود. متقاضیان ثبت نام در این آزمون می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org  از شرایط و ضوابط ثبت نام در این آزمون آگاه شوند. دفترچه راهنمای آزمون بر روی سامانه ثبت نام اینترنتی قابل مشاهده بوده و داوطلبان در صورت تمایل می توانند اطلاعات دفترچه را download نموده و به صورت off line  مطالعه نمایند.

 

 

ضوابط و نحوه ثبت نام و پذیرش بدون آزمون فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی :

کلیه حائزین شرایط درخواست کننده دوره کارشناسی ارشد شامل استعدادهاي برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل 16 براي رشته هاي غیر علوم انسانی و 17 براي رشته هاي علوم انسانی و سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس امتیازات حاصل از معدل و سایر شاخص هاي مرتبط ارزیابی و براساس ظرفیت 10 درصدي براي هر یک از رشته/محل هاي انتخابی گزینش علمی خواهند شد.

پذیرش دانش آموختگان واجد شرایط در هر سال تحصیلی تنها براي یک بار و فقط در همان سال در رشته همنام و متجانس امکان پذیر است.

ترم تابستانی و مرخصی بدون احتساب سنوات جزء نیمسال هاي تحصیلی محسوب نمی شوند مشروط به این که تعداد نیمسال هاي تحصیلی براي دوره کارشناسی پیوسته 8 نیمسال و براي دوره کارشناسی ناپیوسته 4 نیمسال بیشتر نشود.

دانشجویانی که طول مدت تحصیلشان به دلایلی خارج از اختیار خود (مانند بیماري، مأموریت والدین یا همسر، ازدواج و طلاق و یا به دلیل زایمان ) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت مجاز این شیوه نامه شود در صورت تأیید کمیسیون موارد خاص دانشگاه می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

 

 

 
 

دانش آموختگان (کارشناسی ناپیوسته ) رشته هایی که براساس سرفصل مصوب طول مدت تحصیل آنان حداقل 5 نیمسال تعریف شده باشد می توانند از مزایاي این آئین نامه برخوردار شوند (این
موضوع شامل دروس پیش نیاز دانشگاهی نمی شود و تنها سرفصل مصوب ملاك عمل خواهد بود).

تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده مجاز نیست.

دانشجویانی که داراي دروس معادل سازي شده باشند، شامل پذیرش بدون آزمون نمی شوند.

 

 

 

 

تذکر : داوطلبان مشمول وظیفه عمومی پذیرش بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته در صورت پذیرفته شدن لازم است سایر شرایط را مشابه پذیرفته شدگان با آزمون این دوره دارا بوده و در موعد ثبت نام مدارك لازم، از جمله مدرك وضعیت وظیفه عمومی ارائه کنند.

 

 

 

 

 لینک های مفید:

ثبت نام کارشناسی ارشد آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 

دانلود دفترچه کارشناسی ارشد آزاد 

منابع کنکور کارشناسی ارشد آزاد

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

دانلود دفترچه کارشناسی ارشد

لیست رشته های بدون کنکور

 

 
 
 
 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد آزاد 96 |ثبت نام بدون آزمون ( کنکور ) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)